Home

technológie echo kníhkupectvo svetovy pohar levi 2019 ak poctivosť Ukľudni sa

Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi |  Šport.sk
Svetový pohár: Petra Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome vo fínskom Levi | Šport.sk

Petra Vlhová dnes vyhrala slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

vypnutie literatúra puška svetový pohár slalom vlhova 2019 Urob veľa značka

Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf  venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk
Fantastická Petra Vlhová vyhrala slalom v Levi a má ďalšieho soba, triumf venovala priateľovi Michalovi - SITA.sk

Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje  teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom | SportDnes.sk
Úvod do novej sezóny vo Svetovom pohári v zjazdovom lyžovaní komplikuje teplé počasie, organizátori rušia štart za štartom | SportDnes.sk

Reny Travel on Twitter: "LEVI SLALOM 23.11.2019 https://t.co/iUcXGzEDRe Svetový  pohár v lyžovaní #lyzovanie 2019/20 pokračuje prvým slalomom žien #Fínsko  lyžiarske stredisko Levi: 1. @MikaelaShiffrin 1:57.57 (@atomic ) 2.  @WendyHoldener 1:59.35 ...
Reny Travel on Twitter: "LEVI SLALOM 23.11.2019 https://t.co/iUcXGzEDRe Svetový pohár v lyžovaní #lyzovanie 2019/20 pokračuje prvým slalomom žien #Fínsko lyžiarske stredisko Levi: 1. @MikaelaShiffrin 1:57.57 (@atomic ) 2. @WendyHoldener 1:59.35 ...

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - SITA.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - SITA.sk

Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský  olympijský tím
Po víťazstve v Levi pribudol do Vlhovej stáda sobík Michal | Slovenský olympijský tím

Štartová listina - slalom - SP Levi - sobota - 19.11.: Petra Vlhová  obhajuje víťazstvá
Štartová listina - slalom - SP Levi - sobota - 19.11.: Petra Vlhová obhajuje víťazstvá

Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré  štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk
Vlhová odštartuje sezónu Svetového pohára až vo fínskom Levi, viaceré štarty totiž zrušili pre teplé počasie - SITA.sk

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Petra Vlhová triumfovala v úvodnom slalome sezóny vo fínskom Levi | Šport.sk

Petra Vlhová začala sezónu Svetového pohára 3. miestom v Levi

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET
Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí | SPORTNET

Vlhová nedokončila slalom, Shiffrinová prekonala Stenmarkov rekord

Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára  v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk
Aktualizované: Fantastická Vlhová vyhrala obrovský slalom Svetového pohára v Špindlerovom Mlyne (video) - SITA.sk

Kto ovládne nadchádzajúcu sezónu Svetového pohára? V tomto storočí titul  obhájili iba štyri lyžiarky - SITA.sk
Kto ovládne nadchádzajúcu sezónu Svetového pohára? V tomto storočí titul obhájili iba štyri lyžiarky - SITA.sk

Petra Vlhová sa víťazstvom v Jasnej dostala medzi 25 najúspešnejších  zjazdárok histórie - SITA.sk
Petra Vlhová sa víťazstvom v Jasnej dostala medzi 25 najúspešnejších zjazdárok histórie - SITA.sk